Hotel Joseph Conrad

Bal Sylwestrowy w Piszu nad jeziorem 2021/2022

Zapraszamy na BAL SYLWESTROWY w STYLU WIELKI GATSBY*: cofnijmy się do 1922, okolice Nowego Yorku, prohibicja dotarła już do wszystkich lokali w mieście. W tym dziwnym czasie jedynym miejscem gdzie tłumnie przybywają goście są przyjęcia Gatsbyego, które słyną ze swojej wystawności, przepychu i blichtru. Panowie wyciągajcie z szaf smokingi, garnitury i krawaty w ukośne paski, Panie zakładajcie perły, pióra, kapelusze i opaski, bo ta noc będzie nocą wyjątkową i pełną niezapomnianej zabawy, magii i wspomnień minionych lat!
OPRAWA MUZYCZNA: Wieczór umili nam występ didżeja, klimaty muzyczne: muzyka lat 20tych i 30tych, jazz, muzyka taneczna świata, złote przeboje, latino.
MENU NA PRZYJĘCIE SYLWESTROWE: Podczas przyjęcia będą serwowane dania w formie przekąsek na zimno oraz cztery dania na ciepło, słodkie wypieki z hotelowej cukierni, bufet kawa, herbata, lemoniada, soki, napoje gazowane (cola, fanta, sprite).
ALKOHOL: Open bar na białą wódkę, wino białe i czerwone, prosecco,, gin, domowa cytrynówka, piwo bezalkoholowe. Istnieje możliwość domówienia innych alkoholi przy barze za dodatkową dopłatą.
CZAS START: impreza zaczyna się o godzinie 20: 00, czas trwania: do białego rana.
CENA: 520 zł/para
REZERWACJE: Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem 87 423 04 59