Hotel Joseph Conrad

Bal Sylwestrowy w Piszu nad jeziorem 2023/2024

Bal Sylwestrowy w stylu “Dolce Vita”

Z nową energią w Nowy Rok 2024! Klimatyczna impreza sylwestrowa w stylu Dolce Vita. Gwarancja niezapomnianej zabawy, elegancji i rozrywki na najwyższym poziomie. To nie tylko okazja do powitania Nowego Roku, ale także czas na celebrowanie wszystkich uciech, jakie życie ma do zaoferowania.

Zapomnij o stresie związanym z organizacją Sylwestra i dołącz do nas, aby przeżyć wyjątkową noc w duchu “dolce vita”. To będzie Sylwester, jakiego nigdy wcześniej nie przeżyłeś. Nie czekaj, zarezerwuj swoje miejsce i ciesz się Sylwestrem w najlepszym stylu!

WIECZÓR W STYLU LA DOLCE VITA*: Przeniesiemy się w magiczny świat włoskiej elegancji, glamouru i luksusu. Atmosfera przyjęcia będzie pełna klasyki, szyku oraz wyrafinowanego smaku. Będzie to wieczór pełen przyjemności, beztroskich uciech oraz dobrej zabawy w kameralnym gronie.

OPRAWA MUZYCZNA: Wieczór umili nam występ dj-a, klimaty muzyczne: muzyka taneczna świata i nie zabraknie tu licznych włoskich klasyków – od piosenek z lat 60. po współczesne interpretacje, które skłonią Cię do tańca przez całą noc. Odkryj w sobie tanecznego ducha i porzuć się rytmom włoskiej muzyki.

MENU NA PRZYJĘCIE SYLWESTROWE: Nasz kucharz przygotuje wykwintne dania, które zachwycą Twoje podniebienie. Smakuj najlepsze włoskie potrawy, które rozpieszczą Twoje kubki smakowe. Zaczniemy od eleganckiej trzydaniowej kolacji inspirowanej smakami Italii. Podczas przyjęcia będą serwowane dania w formie przekąsek na zimno oraz trzy dania na ciepło, słodkie włoskie wypieki z hotelowej cukierni.

NAPOJE: Bufet kawa, herbata, lemoniada, soki, napoje gazowane (cola, fanta, sprite).

ALKOHOL:Open bar na białą wódkę, włoskie wina (wino białe, czerwone) i bezalkoholowe, prosecco, aperol,  piwo, piwo bezalkoholowe. Istnieje możliwość domówienia innych alkoholi przy barze za dodatkową dopłatą.

START:impreza zaczyna się o godzinie 20: 00, KONIEC: do białego rana.

CENA IMPREZY: 380 ZŁ za osobę.
REZERWACJE: Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem 87 423 04 59