nad jeziorem Roś

Port

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowo wybudowanej Mariny przy Hotelu Joseph Conrad nad jeziorem Roś w Piszu. Posiadamy 20 miejsc cumowniczych, w tym jedno stanowisko dla dużych statków do 25 metrów. Każde stanowisko ma dostęp do podłączenia wody oraz energii elektrycznej .

Marina
Domki na wodzie w porcie Hotelu Joseph Conrad

Lokalizacja

Dogodna lokalizacja portu: na samym początku szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, naprzeciwko kanału Jeglińskiego, przy początku rzeki Pisy, niedaleko centrum miasta, obok plaży miejskiej w Piszu, niecałe 200 km od Warszawy sprawia, że jest to wyjątkowe miejsce dla miłośników sportów wodnych, a szczególnie dla żeglarzy i motorowodniaków.

Bezpieczeństwo

Nasz port zbudowany ze stałych, żelbetonowych pomostów pływających marki topmarine.pl wyposażonych w odnogi cumownicze typu VIP z podkładem desek sosnowych umożliwia bezpieczne dobijanie jednostek wodnych. Dodatkowo dla bezpieczeństwa i wygody użytkowników pomosty wyposażone są w drabinki, pachołki cumownicze, odbojnice, listwy oraz oświetlenie.
Port przy Hotelu Joseph Conrad

Infrastruktura

Kilka metrów od portu w naszym hotelu zlokalizowana jest restauracja „Smuga Cienia” oraz slip. Po sąsiedzku w Ekomarinie miejskiej można opróżnić toalety chemiczne. Uzupełnieniem oferty przystani jest wypożyczalnia sprzętu wodnego. W swoim asortymencie posiadamy: kajaki, kanadyjki łodzie na wiosłach, w wakacje prowadzimy szkółkę windsurfingową Camp Pisz oraz szkolenia żeglarskie dla młodzieży, organizujemy również regaty dla grup zorganizowanych.

Udogodnienia

Użytkownicy mariny mogą również skorzystać z części wypoczynkowej w postaci plaży, leżaków, hamaków, miejsca na ognisko, grilla oraz parkingu. Działalność przystani jest skierowana głownie na potrzeby łodzi rezydencjalnych (wykupione miejsca postojowe),  natomiast mamy również przygotowane miejsca postojowe dla załóg spływających „ze szlaku”. Zachęcamy do uprzedniej rezerwacji telefonicznej + 48 87 423 04 59. Dla gości restauracji na czas pobytu w lokalu cumowanie w cenie „obiadu”. W naszym porcie zlokalizowany jest również Dom na Wodzie.  Na terenie całej mariny obowiązuje cisza nocna od godziny 22:00-06:30

Sanitariaty

Nowe sanitariaty, wybudowane w 2024 roku. Toalety męskie, damskie oraz dla osób niepełnosprawnych są wyposażone w umywalki, ubikacje, przebieralnie i prysznice, zapewniając pełen komfort naszym gościom.
Co więcej, nasze sanitariaty są niezależne energetycznie, wykorzystując energię wiatru i słońca, co sprawia, że są one ekologiczne i oszczędne. Zastosowaliśmy również innowacyjne rozwiązania, które chronią środowisko i oszczędzają zasoby naturalne, takie jak czujniki ruchu dla świateł czy system recyklingu wody szarej. Dzięki temu, nasza ośrodek staje się jeszcze bardziej zrównoważony ekologicznie i przyjazny dla środowiska.
Budowa sanitariatów jest współfinansowana ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach programu „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje”

Cennik

Doba (od 14:00 do 12:00)

do 8 m
80 zł
doba
do 9 m
100 zł
doba
do 10 m
120 zł
doba
od 10 m
140 zł
doba

Cumowanie jachtu sezon (maj-wrzesień)

do 8 m
2300 zł
sezon
do 9 m
2500 zł
sezon
do 10 m
2800 zł
sezon
od 10 m
2900 zł
doba

Cumowanie motorówki sezon (maj-wrzesień):

do 8 m
2600 zł
sezon
do 9 m
2900 zł
sezon
do 10 m
3200 zł
sezon
od 10 m
3500 zł
sezon