Pakiety

Spotkanie firmowe

Wigilia firmowa

Grudzień to doskonały moment by podsumować rok wytężonej pracy, omówić plany na kolejny, a także zintegrować zespół. Wigilia firmowa to także niepowtarzalna okazja, aby zespół mógł spotkać się w atmosferze pełnej radości i przyjemności, w zupełnie nowych, inspirujących warunkach. Zmiana otoczenia sprzyja integracji, dlatego nasze miejsce, otoczone pięknem natury, stwarza wyjątkową atmosferę relaksu.

Magicznie
Święta Bożego Narodzenia w hotelu Joseph Conrad

Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa wyśmienite menu, nasi kucharze i kelnerzy dołożą wszelkich starań aby wspólnie spędzony czas upływał w atmosferze relaksu i świętowania. Chcemy, abyście doświadczyli niezapomnianych chwil w naszym malowniczym hotelu nad jeziorem.

Po uroczystościach zachęcamy do korzystania z uroków miejsca. Spacer nad jeziorem, relaks w naszej sali z otwartym kominkiem czy chwila w komfortowych pokojach hotelowych – wszystko to sprawi, że Wasza Wigilia Firmowa będzie nie tylko świątecznym spotkaniem, ale również chwilą wytchnienia.

Zapraszamy do wspólnego świętowania i zorganizowania wyjątkowej Wigilii Firmowej u nas. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i zarezerwować termin. Niech święta w Hotelu Joseph Conrad będą niezapomniane dla Ciebie i Twojego zespołu!

Zimowy weekend

Kobiecy weekend z jogą na Mazurach 29.09-01.10.23

Walentynki to święto miłości, a my w tym roku postanawiamy celebrować przede wszystkim miłość do siebie! Z tej okazji zapraszamy na weekend z jogą w kobiecym gronie na Mazurach. Rewitalizujące sesje jogi, warsztaty bezpiecznych wygięć, kobieca sesja dla dna miednicy, a także kreatywne zajęcia z malowania dla każdego. Będzie również okazja przewietrzyć głowy na biegówkach (jeśli pogoda pozwoli) lub na spacerze z przewodnikiem po puszczy, a wieczorem nie zabraknie integracji w kobiecym gronie przy ognisku nad samym jeziorem.

Relaks

Z miłości do ciała

Wraz z naszymi przyjaciółmi z Palestry Pływania zapraszamy na weekend z jogą. W ciągu dwóch dni spotkamy się na macie aż pięć razy na tematycznych zajęciach o różnym stopniu intensywności. Podczas porannej vinyasy, czyli dynamicznej jogi z płynnymi przejściami, zadbamy o wzmocnienie i uelastycznienie ciała. Poczujesz się jak po dobrym treningu, wykonywanym nie z przymusu, a z uważnością i czułością do siebie. Wieczorem skierujemy uwagę na dno miednicy, którego dobre funkcjonowanie jest niezbędne dla kobiecego zdrowia i satysfakcji. Podczas warsztatów poznasz proste ćwiczenia na aktywację i rozluźnienie mięśni dna miednicy – po powrocie będziesz mogła z powodzeniem powtórzyć je w domu. Nie zabraknie również łagodnej jogi dla kręgosłupa i bioder, które potrafią być największą zmorą osób z siedzącą pracą (czyli większości z nas). Dodatkowo spotkamy się na warsztacie bezpiecznych wygięć, dedykowanym osobom, które chciałyby rozpocząć przygodę z tą grupą pozycji (w jodze kojarzoną z „otwieraniem serca”). Dowiemy się, jak przygotować ciało do wygięć, żeby nie zrobić sobie krzywdy oraz poznamy różne modyfikacje, dzięki którym pozycje te staną się bardziej dostępne.

Z miłości do siebie

Kiedy ostatnio pozwoliłaś sobie na spontaniczność i robienie rzeczy tylko dla zabawy? Eksplorowanie kreatywności i przebywanie w gronie innych, otwartych kobiet sprawi, że na moment zapomnisz o myśleniu zadaniowym i pozwolisz sobie po prostu być! W obudzeniu kreatywnej energii, która drzemie w każdej z nas, pomogą warsztaty malarskie pod okiem artystki. Obiecujemy, że aby wziąć w nich udział, nie potrzeba żadnych specjalnych  umiejętności – tylko chęć do zabawy i tworzenia. Jeśli pogoda nam dopisze, planujemy również wspólne wyjście na biegówki (nic nie szkodzi, jeśli będziesz miała je na nogach pierwszy raz); jeśli zabraknie śniegu, wybierzemy się na spacer z przewodnikiem po puszczy. Wieczorem rozgrzejemy się przy ognisku nad samym jeziorem, będzie czas na pogaduchy i wymianę doświadczeń.

Do dyspozycji gości są komfortowe pokoje oraz restauracja z kominkiem i oranżerią, gdzie można zaszyć się z książką lub zrelaksować przy lampce wina. Szef kuchni przygotuje dla nas trzy odżywcze, wegetariańskie posiłki dziennie – kto był w tym miejscu, ten wie, że są one nie tylko zdrowe, ale i naprawdę pyszne.

 

Świadczenia

 • 2 noclegi w pokoju 2-osobowych
 • 3 wegetariańskie posiłki dziennie
 • kolacja degustacyjna z parowaniem wina
 • poranne sesje vinyasa jogi,
 • warsztaty mięśni dna miednicy,
 • trening pod okiem fizjoterapeutki,
 • warsztaty automasażu twarzy.

PLAN WYJAZDU

Piątek, 10.02

 • 15:00 – 18:00 – przyjazd i zakwaterowanie
 • 18:00 – kolacja
 • 20:00 – łagodna joga dla kręgosłupa i bioder (75 minut)

Sobota, 11.02

 • 7:30 – poranna joga wzmacniająca (75 minut)
 • 9:00 – śniadanie
 • 11:00 – wyjście na biegówki lub spacer z przewodnikiem
 • 13:00 – obiad
 • 14:30 – warsztaty malarskie
 • 17:00 – joga – warsztaty bezpiecznych wygięć (60 minut)
 • 18:00 – kolacja
 • 19:30 – kobieca joga dla dna miednicy (60 minut)
 • 20:30 – integracyjne ognisko nad jeziorem

Niedziela, 12.02

 • 7:30 – poranna joga wzmacniająca (75 minut)
 • 9:00 – śniadanie
 • 12:00 – pożegnanie i wyjazd

 

 

Parę słów o prowadzących

Sesje jogi poprowadzi Asia Głuchowska, która od ponad czterech lat dzieli się jogą z osobami w każdym wieku podczas stacjonarnych zajęć w Warszawie, zajęć online oraz wyjazdów. Specjalizuje się w kreatywnej vinyasie, a w swoje sekwencje chętnie wplata ćwiczenia funkcjonalne, kładąc szczególny nacisk na kształtowanie mięśni głębokich, w tym mięśni dna miednicy. Na pierwszym miejscu stawia zdrowie, sprawność swoich kursantek, zachęcając je do poznawania własnego ciała i odkrywania jego możliwości.

W świat malarstwa wprowadzi nas Mathea Petelska-Althamer.
Jest artystką, malarką i sportsmenką-performerką jednocześnie, która ciągle szuka dla tych dziedzin swojej aktywności, wspólnego mianownika i artystycznej formy wyrazu. Maluje obrazy, rzeźbi, biega i pływa. Aktualnie jej twórczość  jest bardziej abstrakcyjna, sensualna, cielesna, pełna faktur i delikatnych przejść koloru. Na co dzień swoim bogatym doświadczeniem chętnie dzieli  się ze studentami Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie oraz prowadząc liczne warsztaty plastyczne.

 

Cena

990 zł

za pobyt os. w pokoju 2-osobowym
(dopłata do jedynki +100zł).

CIAO JESIEŃ – POBYT PEŁEN RADOŚCI Z RUCHU

Kobiecy weekend z jogą na Mazurach 29.09-01.10.23

Zatrzymaj z nami lato na dłużej! Mimo, że upalne dni niedługo się skończą, to mocno wierzymy w to, że radość i luz mogą towarzyszyć nam przez cały rok. Nic nie jest lepszym antidotum na jesienną nostalgię niż dawka energetyzującego, odświeżającego i kojącego ruchu. Dlatego chcemy zabrać Was na weekendowy wypad na Mazury, gdzie w kobiecym gronie będziemy eksplorować różne formy pracy z ciałem.

Relaks

Z miłości do ciała

Zaplanowałyśmy dwa dni wypełnione po brzegi różnorodnymi zajęciami, żebyś miała szansę odkryć, jaki rodzaj ruchu sprawia Ci najwięcej przyjemności.

Czekają na Ciebie energetyczne sesje vinyasa jogi, która poprzez płynny ruch wzmacnia i uelastycznia całe ciało; asany przeplatane są ćwiczeniami wzmacniającymi i mobilizacyjnymi, więc jest to propozycja dla osób, którym joga kojarzy się ze statycznością i nudą.

Wiemy, jak ważna dla kobiecego zdrowia jest dbałość o mięśnie dna miednicy, dlatego zaplanowałyśmy specjalny warsztat poświęcony temu zagadnieniu. Poznasz proste ćwiczenia na rozluźnienie i aktywację MDM, a wspierająca je sesja ćwiczeń relaksacyjnych i oddechowych będzie idealnym zakończeniem dnia.

W grafiku znalazło się też miejsce na trening wzmacniający pod okiem fizjoterapeutki. Jeśli odczuwasz skutki siedzącego trybu życia, masz ograniczony zakres ruchu lub dokuczają Ci częste kontuzje, te zajęcia pozwolą Ci w sposób kompleksowy zadbać o sprawność.

Niespodzianką są warsztaty automasażu twarzy, w trakcie których poznasz proste techniki i ćwiczenia, które z powodzeniem wykorzystasz podczas wieczornej pielęgnacji.

Poza zajęciami będzie również czas na jesienny spacer, ognisko i relaks przy herbacie lub winie. Hasło przewodnie naszego wyjazdu to PRZYJEMNOŚĆ, dlatego na te dwa dni zapomnij słowa „muszę” oraz „powinnam”. Wszystkie zajęcia są dla chętnych, a priorytetem jest Twoje zadowolenie i poczucie dobrze spędzonego czasu.

W planie trzy wege posiłki dziennie (jeśli masz ochotę na mięso, śmiało, zaznacz to przy zgłoszeniu).

Dołącz do nas na weekend pełen ruchu i przyjemności!

 

 

Świadczenia

 • 2 noclegi w pokoju 2-osobowych
 • 3 wegetariańskie posiłki dziennie
 • 5 tematycznych sesji jogi
 • kreatywne warsztaty malowania pod okiem artystki
 • biegówki lub spacer z przewodnikiem po puszczy (w zależności od pogody)

Cena

1150 zł

za pobyt os. w pokoju 2-osobowym
(dopłata do jedynki +150 zł).

Parę słów o prowadzących

Sesje jogi poprowadzi Asia Głuchowska, która dzieli się jogą z osobami w każdym wieku podczas stacjonarnych zajęć w Warszawie, zajęć online oraz wyjazdów. Specjalizuje się w kreatywnej vinyasie (certyfikowany nauczyciel  vinyasy jogi RYT 200), a w swoje sekwencje chętnie wplata ćwiczenia funkcjonalne, kładąc szczególny nacisk na kształtowanie mięśni głębokich, w tym mięśni dna miednicy. Na pierwszym miejscu stawia zdrowie, sprawność swoich kursantek, zachęcając je do poznawania własnego ciała i odkrywania jego możliwości.

Zajęcia z fizjoterapii poprowadzi  Ewa Godlewska - magister fizjoterapii, która cały czas rozszerza wiedzę na temat ludzkiego ciała. Prowadzi zajęcia nastawione na wzmacnianie ciała (również po kontuzjach), jest również trenerką pływania, która z sukcesami szkoli dorosłych od zera.

 

Rezerwacja

klub@palestraplywania.pl

Chcesz się dowiedzieć więcej szczegółów? Zadzwoń +48 606 412 666

Walentynki

Romantyczny pobyt walentynkowy

Spraw niespodziankę swojej drugiej połówce i zaproś ją na ten wyjątkowy weekend na Mazury. W ofercie dla Państwa przygotowaliśmy: romantyczną kolację przy świecach z lampką czerwonego wina, deserem miłości oraz na życzenie śniadanie do łóżka. Dodatkowo dla amatorów aktywnego wypoczynku proponujemy: spacer po Puszczy Piskiej oraz nielimitowany dostęp do nart biegowych i kijków nordic walking.

We Dwoje
walentynki2

Walentynki nad jeziorem 1 noc

 • Nocleg w romantycznie przygotowanym pokoju dwuosobowym ze słodkim upominkiem,
 • Śniadanie do pokoju na życzenie lub w formie bufetu w restauracji,
 • Romantyczna kolacja przy świecach (przystawka, zupa, II danie, deser, kieliszek czerwonego wina),
 • Wieczorne ognisko nad jeziorem Roś,
 • Parking,
 • Dostęp do bezprzewodowego internetu.

Cena

od 660 zł

za pobyt w pok 2 os.

Walentynki nad jeziorem 2 noce

 • 2 noclegi w romantycznie przygotowanym pokoju dwuosobowym ze słodkim upominkiem,
 • Pierwsze śniadanie do pokoju na życzenie lub w formie bufetu w restauracji,
 • Drugie śniadanie w formie bufetu w restauracji,
 • Romantyczna kolacja przy świecach (przystawka, zupa, II danie, deser miłości, kieliszek czerwonego wina),
 • Mazurska obiadokolacja,
 • Wieczorne ognisko nad jeziorem Roś*,
 • Wypożyczenie nart biegowych
 • Późne wymeldowanie do godz. 14:00,
 • Parking,
 • Dostęp do bezprzewodowego internetu.

Dodatki:

Bukiet kwiatów do pokoju/domku: 80 zł

Cena

od 1090 zł

za pobyt w pok. 2 os.

od 1650 zł

za pobyt w domku na wodzie dla 2 os.

Rezerwacja

Rezerwacja online

rezerwacja@hotelconrad.pl

 

*dojazd własnym samochodem na miejsce zbiórki.

Menu Walentynkowe

Amuse-bouche: Crostini z bakłażanem i ciecierzycą

Przystawka:

 • Fraszynka Warmińska otulona leśnymi grzybami;
 • Pieczony por z orzechowym winegretem i popiołem;

Zupa:

 • Toskańska z grzanką serową;
 • Zupa rakowa;

 Danie główne:

 • Policzki wieprzowe w czerwonym winie na puree chrzanowym;
 • Krewetki w papilotach z warzywami;
 • Lasagne w maśle szałwiowym z pieczonymi pomidorami w tymianku cytrynowym i pieprzu;

Desery:

 • Mus czekoladowy z wiśniami;
 • Serniczek z malinami;
 • Ziemia czekoladowa z kremem pomarańczowym;

Wino:

 • Kieliszek wina.

Prosimy o wybór jednej przystawki, zupy, drugiego dania i deseru.

Cena

170 zł

dla osób korzystających z kolacji bez pakietu.
Przy rezerwacji pakietu cena kolacji w cenie pobytu.

Rezerwacja stolika

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz rezerwacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Ośrodek Żeglarstwa i Turystyki Wodnej Camp Pisz Marek Łachacz, Turystów 11, 12-200 Pisz

  Aktywnie

  Zimowy spływ kajakowy rzeką Pisą

  Dla fanów aktywnego wypoczynku bez względu na wiek oraz umiejętności niepowtarzalna okazja aby w mroźny poranek dać się ponieść meandrom Pisy. Rzeka nie sprawi dużych trudności nawet niedoświadczonym kajakarzom. Niezależnie od pogody spływ się odbędzie. Oczywiście liczymy, że brzegi będą białe, a woda zimna 🙂 Po spłynięciu zapraszamy na ognisko na terenie Hotelu Joseph Conrad z pieczonymi kiełbaskami i gorącą herbatą dla uczestników.

  Zima

  Świadczenia

  • Kajaki polietylenowe 2 – osobowe typu Vista z środkami ratunkowymi;
  • Przewodnik kajakowy;
  • Ognisko z kiełbaskami na zakończenie spływu;
  • Transport powrotny.
  • Nocleg zez śniadaniem

  Informacje o spływie

  Termin spływu: 17.02.2024;

  Trasa spływu: Hotel Joseph Conrad* -> Most w Dziadowie

  Czas spływu: około 4,5 godzin.

  Długość trasy: 20 km.

  *Miejsce startowe może uleć zmianie, przy mocnym wietrze lub gdy jezioro będzie zamarźnięte wtedy wypływamy od razu z rzeki Pisy.

  Program spływu:

  • 10:30 – zbiórka uczestników przy hotelu Joseph Conrad;
  • 10:35 – odprawa, zapoznanie się zasadami bezpieczeństwa na spływie;
  • 10:45 – wypłynięcie na jezioro Roś i wpłyniecie na rzekę Pisę;
  • 15:30 – zakończenie spływu przy moście w Dziadowie;
  • 16: 00 – ognisko z kiełbaskami przy Hotelu Joseph Conrad.

  Cena za nocleg

  • od 180 zł  za pobyt w pok 1 os ze śniadaniem
  • od 280 zł  za pobyt w pok 2 os ze śniadaniem
  • od 360 zł  za pobyt w pok 3 os ze śniadaniem

  Cena za spływ

  • 60 zł od osoby dorosłej.
  • 50 zł dla dzieci do 16 roku życia.

  Płatność w dniu spływu.

  Aktywnie

  Wiosenny spływ kajakowy rzeką Pisą

  Świętuj z nami nadejście wiosny podczas niezapomnianego Spływu Pisą! Gdy przyroda budzi się do życia, organizujemy wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli Ci odkryć urok rzeki i otaczającej ją przyrody. Podczas spływu będziesz miał okazję podziwiać niezwykłe krajobrazy, które malują się na brzegach rzeki. Od żywych kolorów kwitnących kwiatów po delikatne odcienie nowo rozkwitających liści – każdy zakręt rzeki kryje w sobie niepowtarzalny urok, który zachwyci nawet najbardziej wymagającego podróżnika. Wiosenny Spływ Pisą to nie tylko podróż, ale również niepowtarzalna okazja do zanurzenia się w pięknie natury i odprężenia się z dala od zgiełku codzienności. Dołącz do naszego wiosennego świętowania i pozwól rzeczywistości zatracić się w urokliwym tańcu natury. Czekamy na Ciebie na brzegach Pisy, gotowi na niezapomnianą przygodę pełną wiosennych cudów!

  Wiosna
  Spływy kajakowe na Mazurach

  Świadczenia

  • Kajaki polietylenowe 2 – osobowe typu Vista z środkami ratunkowymi;
  • Przewodnik kajakowy;
  • Ognisko z kiełbaskami na zakończenie spływu;
  • Transport powrotny.
  • Nocleg ze śniadaniem

  Informacje o spływie

  Termin spływu: 23.03.2024;

  Trasa spływu: Hotel Joseph Conrad* -> Most w Dziadowie

  Czas spływu: około 4,5 godzin.

  Długość trasy: 20 km.

  *Miejsce startowe może uleć zmianie jeżeli warunki pogodowe nie będą sprzyjające pływaniu po jeziorze wtedy wypływamy od razu z rzeki Pisy.

  Program spływu:

  • 10: 30 – zbiórka uczestników przy hotelu Joseph Conrad;
  • 10: 35 – odprawa, zapoznanie się zasadami bezpieczeństwa na spływie;
  • 10: 45 – wypłynięcie na jezioro Roś i wpłyniecie na rzekę Pisę;
  • 15: 15 – zakończenie spływu przy moście w Dziadowie;
  • 15: 45 – ognisko z kiełbaskami przy Hotelu Joseph Conrad.

  Cena za nocleg

  • od 180 zł  za pobyt w pok 1 os ze śniadaniem
  • od 280 zł  za pobyt w pok 2 os ze śniadaniem
  • od 360 zł  za pobyt w pok 3 os ze śniadaniem

  Cena za spływ

  • 75 zł od osoby dorosłej.
  • 60 zł dla dzieci do 16 roku życia.

  Płatność w dniu spływu.

  Romantyczny

  Dzień Kobiet

  Przygotujcie się na wyjątkowy "Romantyczny dzień kobiet" – pełen miłości i uroku. Wasz nocleg w romantycznie przygotowanym pokoju dwuosobowym będzie ozdobiony delikatnym oświetleniem i subtelnie dobranymi detalami, tworząc niezapomnianą atmosferę. Dla dodatkowego uroku oferujemy słodki upominek, którym umilicie sobie wspólne chwile. Rozpocznijcie dzień od wspólnego śniadania – wybierzcie dostarczone do pokoju lub bufet w restauracji, zgodnie z Waszymi preferencjami. Wieczorem czeka Was romantyczna kolacja przy świecach. Nasza kuchnia zadba o najdrobniejsze detale, zaspokajając nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Zakończcie ten wyjątkowy dzień przy ognisku nad malowniczym jeziorem Roś. Rozmowy przy płomieniach ogniska stworzą niezapomniany klimat, umacniając Waszą więź. Podarujcie sobie chwile spokoju, miłości i wzajemnej bliskości, aby ta romantyczna podróż pozostała w Waszej pamięci na zawsze.

  Romantycznie We Dwoje
  Ślub w plenerze

  Romantyczny dzień kobiet 1 noc:

  • Nocleg w romantycznie przygotowanym pokoju dwuosobowym ze słodkim upominkiem,
  • Śniadanie do pokoju lub w formie bufetu w restauracji,
  • Romantyczna kolacja przy świecach (przystawka, zupa, II danie, deser, kieliszek czerwonego wina),
  • Wieczorne ognisko nad jeziorem Roś,
  • Parking,
  • Dostęp do bezprzewodowego internetu.

  Cena

  od 660 zł

  za pobyt w pok 2 os.

  Romantyczny dzień kobiet 2 noce:

  • 2 noclegi w romantycznie przygotowanym pokoju dwuosobowym ze słodkim upominkiem,
  • Śniadanie do pokoju lub w formie bufetu w restauracji,
  • Romantyczna kolacja przy świecach (przystawka, zupa, II danie, deser miłości, kieliszek czerwonego wina),
  • Mazurska obiadokolacja,
  • Spacer po Puszczy Piskiej z przewodnikiem
  • Wieczorne ognisko nad jeziorem Roś,
  • Późne wymeldowanie do godz. 16:00,
  • Parking,
  • Dostęp do bezprzewodowego internetu.

  Dodatki:

  Bukiet kwiatów do pokoju/domku: 80 zł

  Cena

  od 1110 zł

  za pobyt w pok 2 os.

  od 1670 zł

  za pobyt w domku na wodzie 2 os.


  Dzień kobiet dla kobiet od kobiet

  Dzień Kobiet

  Zapraszamy wszystkie kobiety na „babski” wypad na Mazury. W myśl maksymy zdrowym ciele zdrowy duch instruktorka Asia wprowadzi nas w tajniki jogi od podstaw. Poznamy anatomię naszej twarzy i jej newralgicznych punktów podczas antyagingowego warsztatu automasażu z terapeutką Natalią. Międzyczasie przemierzymy pieszo dukty Puszczy Piskiej i ogrzejemy się przy ognisku nad jeziorem. Punktem kulminacyjnym wyjazdu będzie pięciodaniowa kolacja połączona z degustacją win, którą poprowadzi doświadczona sommelierką Magda. Zapraszamy na weekend pełen przyjemności!

  Kobiecie sprawy

  Dzień kobiet 2 dni:

  Noclegi i wyżywienie:

  • Nocleg w pokoju z widokiem na jezioro;
  • Śniadanie w formie bufetu z lampką prosecco;
  • Kolacja połączona z prezentacją win oraz degustacją win i serów.

  Atrakcje:

  • Powitalny drink Spritz Aperol w hotelowym barze;
  • Masaż relaksacyjny 30 minut;

  W cenie pobytu:

  • Dostęp do Internetu wi-fi;
  • Parking.

  Cena

  od 660 zł

  za pobyt w pok 2 os.

  Dzień kobiet 3 dni:

        

  • 4 sesje jogowe dla początkujących
  • warsztat z automasażu twarzy i ciała (1,5godziny)
  • 2 noclegi w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem
  • 1 lunch
  • 1 kolacja
  • 1 obiadokolacja degustacyjna z wyselekcjonowanymi winami i opowieściami przy winie z somelierką
  • wieczorny spacer po Puszczy Piskiej
  • ognisko nad jeziorem

  Program pobytu

  PIĄTEK 03.03.2023:

  • 19:00- kolacja
  • 20:30- sesja jogi
  • 22:00- ognisko z kiełbaskami nad jeziorem

  SOBOTA 04.03.2023

  • 8:00- sesja jogi
  • 9:00- śniadanie w formie bufetu
  • 10:00- spacer po Puszczy Piskiej z przewodnikiem
  • 13:30- obiad serwowany
  • 15:00- warsztaty z automasażu twarzy z terapeutką
  • 17:00- sesja jogi
  • 19:00- kolacja z degustacją win

  NIEDZIELA 05.03.2023

  • 8:00- sesja jogi
  • 9:00- śniadanie w formie bufetu

  Cena

  od 1090 zł

  za osobę w pok. 2-os.

  od 1650 zł

  za osobę domu na wodzie

  Dlaczego warto?

  • Joga dla początkujących: jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z jogą lub masz już doświadczenie ale chciałabyś usystematyzować swoja wiedzę i umiejętności. Prawidłowo i regularnie wykonywana joga pomoże Ci zwiększyć odporność organizmu, zredukuje stres, poprawia nastrój oraz kondycję ruchową.
  • Automasaże twarzy: poprawisz ukrwienie swojej twarzy, poczujesz się w pełni zrelaksowana, aktywacja mięśni pozwoli podnieść owal twarzy, poprawisz samopoczucie i stan ducha, nadasz skórze promienny wygląd i blask, długofalowe powracanie do praktyki zadziała przeciwzmarszczkowo.
  • Kolacja degustacyjna: małe przyjemności a tyle radości, wspólna kolacja ze starannie wyselekcjonowanymi daniami i sparowanymi z nimi winami to świetna okazja, żeby poznać, doświadczeniami i podzielić swoimi pasjami.

  DODATKOWO PŁATNE:

  • Masaż gorącymi kamieniami: 80 zł/30min;
  • Peeling całego ciała z maską kawową i masażem relaksacyjnym: 180,00 zł/godzina;
  • Masaż Bańką Chińską: 100 zł;
  • Kwiaty do pokoju 40 zł;
  • Wino czerwone 45 zł;
  • Wino musujące Prosecco 55 zł;
  • Spływ kajakowy rzeką Pisą 100 zł/ dwie osoby;
  • Wypożyczenie rowerów 8 zł/godzina, 35 zł/dzień.

  DIETA:

  Przy wcześniejszym uprzedzeniu istnieje możliwość skorzystania z następujących diet:

  • wegańskiej,
  • wegetariańskiej;
  • bezglutenowej;
  • niskokalorycznej.

  Wigilia

  Rodzinne Święta Bożego Narodzenia na Mazurach

  Bez pośpiechu, gotowania, sprzątania za to w rodzinnym gronie, w otoczeniu mazurskiej przyrody, bezpośrednio nad jeziorem z pakietem pełnym atrakcji – to nasz przepis dla Was na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.
  Świąteczne dni zainauguruje tradycyjna Wigilia przy blasku świec i dźwiękach kolęd z 12 potrawami. Z wizytą zawita Św. Mikołaj, który obdaruje młodszych i starszych upominkami. Po wieczornym obżarstwie aby nie próżnować polecamy wieczorny spacer na pasterkę do pobliskiego kościoła pod lasem, lub wspólne wypoczywanie przy kominku w restauracji. Nazajutrz saniami przemierzymy dukty Puszczy Pieskiej, po aktywnym wypoczynku czas na rodzinne gierkowanie i degustację win oraz lokalnych serów. Kolejny dzień rozpocznie świąteczne śniadanie w formie bufetu i spacer z przewodnikiem, który pokaże nam Mazury z ich najciekawszej mało znanej strony. Popołudnie umili tematyczna mazurska obiadokolacja i familijne kino na dużym ekranie.

  Gwiazdka
  Święta Bożego Narodzenia w hotelu Joseph Conrad

  Pakiet z trzema noclegami (24-27.12.2021)

  NOCLEGI:

  • trzy noclegi w pokoju dwuosobowym.

  WYŻYWIENIE:

  • Uroczysta Kolacja Wigilijna,
   • Domowe tradycyjne potrawy,
   • Świąteczne upominki,
   • Spotkanie ze Św. Mikołajem,
   • Domowe wypieki,
  • Trzy śniadania w formie bufetu,
  • Dwie tematyczne obiadokolacje.

  ATRAKCJE W PAKIECIE:

  Dla dzieci:

  • Małe kino,
  • Gry i zabawy z animatorem,
  • Wspólne wykonywanie ozdób i dekorowanie choinki.

  Dla dorosłych:

  • Degustacja win i serów,
  • Kino nocnych marków.

  Dla wszystkich:

  • Kulig saniami po Puszczy Piskiej z ogniskiem z kiełbaskami i grzanym winem/ alternatywa: przejażdżka wozem drabiniastym z ogniskiem z kiełbaskami i grzanym winem
  • Spacer po Puszczy Piskiej z przewodnikiem,
  • Rodzinne spotkania przy planszówkach,
  • Wczesne zameldowanie od godz. 12,
  • Późne wymeldowanie do godz. 16,
  • Parking,
  • Dostęp do bezprzewodowego Internetu.

  Do Państwa dyspozycji:

  • Biblioteczka z książkami,
  • Gry planszowe i karciane,
  • Bezpłatne wypożyczenie nart biegowych podczas pobytu.

  Cena

  • 1380 zł osoba w pokoju jednoosobowym,
  • 1160 zł od osoby w pokoju dwuosobowym typu standard,
  • 1280zł od osoby w pokoju dwuosobowym typu deluxe
  • 920 zł od osoby w pokoju trzyosobowym,
  • Dzieci do lat trzech: bezpłatnie w pokoju rodziców.

  Oferty specjalne

  • rabat first minute -10% od ceny podstawowej do 31.10.2021,
  • dodatkowy nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem 240 zł
  • rabat grupowy od 8 osób dostępne na zapytanie pod adresem recepcja@hotelconrad.pl.

  Nowy Rok

  Sylwester na Mazurach

  Z nową energią w Nowy Rok 2024! Wyjątkowy pakiet sylwestrowy stworzony z myślą o wszystkich spragnionych ciszy, spokoju, malowniczej przyrody, aktywnego wypoczynku, kulinarnych doznań oraz miłośników dobrej zabawy i słodkiego życia. Podczas tych kilku dni poznamy Mazury z różnej perspektywy od strony lądu i wody, w nocy i w dzień. Pieszo, na nartach, sankami i kajakami towarzystwie lokalnego przewodnika, (który opowie, co skrywa Puszcza Piska) przemierzymy najpiękniejsze przyrodniczo miejsca Mazur Południowych. Zimowe, długie wieczory umili ognisko nad brzegiem jeziora, ciepło kominka oraz klimatyczna impreza sylwestrowa w stylu Dolce Vita. Gwarancja niezapomnianej zabawy, elegancji i rozrywki na najwyższym poziomie. To nie tylko okazja do powitania Nowego Roku, ale także czas na celebrowanie wszystkich uciech, jakie życie ma do zaoferowania.

  Zapomnij o stresie związanym z organizacją Sylwestra i dołącz do nas, aby przeżyć wyjątkową noc w duchu "dolce vita". To będzie Sylwester, jakiego nigdy wcześniej nie przeżyłeś. Nie czekaj, zarezerwuj swoje miejsce i ciesz się Sylwestrem w najlepszym stylu!

  2023/2024

  PAKIET SYLWESTROWY 29.12.2023-01.01.2024

  NOCLEGI:

  • Trzy noclegi.

  WYŻYWIENIE:

  • Trzy różnorodne śniadania w formie bufetu, śniadanie noworoczne od 9:00 do 12:00,
  • 2 x obiadokolacja (zupa, II danie, deser, woda/kompot),
  • Lunch w Sylwestra,
  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek przy grzanym winie.

  ATRAKCJE W PAKIECIE:

  • Impreza Sylwestrowa w klimacie włoskiego „Dolce Vita”,
  • Wypożyczalnia nart biegowych oraz kijków nordic walking,
  • Spacer po Puszczy Piskiej z przewodnikiem*,
  • Tombola oraz inne gry towarzyskie,
  • Fakultatywnie dla chętnych noworoczny spływ kajakowy rzeką Pisą,
  • Późne wymeldowanie do godziny 16:00.

  *Dojazd do miejsca zbiórki we własnym zakresie

   

   

  Cena

  • pokój dwuosobowy: 2640 zł
  • pokój trzyosobowy: 3630 zł
  • dom na wodzie premium dla 2 osób: 4150 zł
  • dom na wodzie premium dla 3 osób: 5340 zł
  • dom na wodzie premium dla 4 osób: 6500 zł
  • impreza sylwestrowa bez pakietu (pobytu):

  Pobyt dziecka do lat 3 bez łóżeczka turystycznego w cenie.

  Informacja o Imprezie Sylwestrowej

  • WIECZÓR W STYLU LA DOLCE VITA*: Przeniesiemy się w magiczny świat włoskiej elegancji, glamouru i luksusu. Atmosfera przyjęcia będzie pełna klasyki, szyku oraz wyrafinowanego smaku. Będzie to wieczór pełen przyjemności, beztroskich uciech oraz dobrej zabawy w kameralnym gronie.
  • OPRAWA MUZYCZNA: Wieczór umili nam występ dj-a, klimaty muzyczne: muzyka taneczna świata i nie zabraknie tu licznych włoskich klasyków – od piosenek z lat 60. po współczesne interpretacje, które skłonią Cię do tańca przez całą noc. Odkryj w sobie tanecznego ducha i porzuć się rytmom włoskiej muzyki.
  • MENU NA PRZYJĘCIE SYLWESTROWE: Nasz kucharz przygotuje wykwintne dania, które zachwycą Twoje podniebienie. Smakuj najlepsze włoskie potrawy, które rozpieszczą Twoje kubki smakowe. Zaczniemy od eleganckiej trzydaniowej kolacji inspirowanej smakami Italii. Podczas przyjęcia będą serwowane dania w formie przekąsek na zimno oraz trzy dania na ciepło, słodkie włoskie wypieki z hotelowej cukierni.
  • NAPOJE: Bufet kawa, herbata, lemoniada, soki, napoje gazowane (cola, fanta, sprite).
  • ALKOHOL:Open bar na białą wódkę, włoskie wina (wino białe, czerwone) i bezalkoholowe, prosecco, aperol,  piwo, piwo bezalkoholowe. Istnieje możliwość domówienia innych alkoholi przy barze za dodatkową dopłatą.
  • CZAS START:impreza zaczyna się o godzinie 20: 00, czas trwania: do białego rana.
  • CENA IMPREZY: 380 ZŁ. OS. <- dotyczy osób, które chcą wziąć udział w samej imprezie bez pobytu w hotelu (bez pakietu).

  PAKIET SYLWESTROWY 30.12.2023-01.01.2024

  NOCLEGI:

  • Dwa noclegi.

  WYŻYWIENIE:

  • Dwa różnorodne śniadania w formie bufetu, śniadanie noworoczne od 9:00 do 12:00,
  • Obiadokolacja (zupa, II danie, deser, woda/kompot),
  • Lunch w Sylwestra,
  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek przy grzanym winie.

  ATRAKCJE W PAKIECIE:

  • Impreza Sylwestrowa w klimacie włoskiego „Dolce Vita”,
  • Wypożyczalnia nart biegowych oraz kijków nordic walking,
  • Tombola oraz inne gry towarzyskie,
  • Fakultatywnie dla chętnych noworoczny spływ kajakowy rzeką Pisą,
  • Późne wymeldowanie do godziny 16:00.

  *Dojazd do miejsca zbiórki we własnym zakresie

   

   

  Cena

  • pokój dwuosobowy: 1760 zł
  • pokój trzyosobowy: 2420 zł
  • dom na wodzie premium dla 2 osób: 2766 zł
  • dom na wodzie premium dla 3 osób: 3560 zł
  • dom na wodzie premium dla 4 osób: 4333 zł
  • impreza sylwestrowa bez pakietu (pobytu): 380 zł os.

  Pobyt dziecka do lat 3 bez łóżeczka turystycznego w cenie.

  Oferty specjalne

  • dodatkowy nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem 280 zł
  • rabat grupowy od 8 osób dostępne na zapytanie pod adresem recepcja@hotelconrad.pl.

  Fakultatywnie

  Noworoczny Spływ Kajakowy Rzeką Pisą z przewodnikiem: 50 zł/os. termin: 01.01.2023, zbiórka godzina 11:30, czas: 2-2,5 h., odległość: 9,5 km.

  Rezerwacja


  Wielkanoc nad jeziorem

  Pobyt Wielkanocny na Mazurach

  Okres Świąt Wielkanocnych to magiczny okres w roku, fauna i flora budzą się do życia, słońce grzeje coraz mocniej, to najlepszy czas aby zakumulować siły na nowe wyzwania i wypocząć rodzinnej atmosferze. Hotelowa restauracja zadba aby przygotowane posiłki były smaczne, zdrowe i przede wszystkim związane z tradycją wielkanocną. Lokalni przewodnicy umilą czas aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu połączonym ze zwiedzaniem Mazurskich atrakcji w okolicy, a śmigus dyngus spędzimy w kajaku delikatnie chlapiąc wiosłami. Animatorzy zadbają aby najmłodsi goście się nie nudzili i poczuli magię świąt proponując wspólne malowanie pisanek, zdobienie koszyków wielkanocnych. Wieczorami można wspólnie spędzić czas przy kominku w restauracji oraz przy ognisku nad brzegiem jeziora.

  Alleluja
  Święta Wielkanocne w Hotelu Joseph Conrad

  Pakiet czterodniowy 29.03-01.04.2023 (3 noce)

  NOCLEGI:

  • trzy noclegi

  WYŻYWIENIE:

  • dwa śniadania w formie bufetu,
  • późne śniadanie wielkanocne,
  • dwie mazurskie obiadokolacje,
  • świąteczna obiadokolacja,
  • wieczorne ognisko nad jeziorem z grzanym winem i piwem.

  ATRAKCJE AKTYWNE:

  • spacer po Puszczy Piskiej z przewodnikiem,
  • wieczór gier planszowych (gry dla dorosłych oraz dzieci, różny poziom trudności),
  • degustacja win i serów,
  • śmigus dyngus na kajaku czyli spływ rzeką Pisą- fakultatywnie dopłata 50zł/osoba.
  • bezpłatny dostęp do rowerów trekkingowych, kijków nordic walking, tenis stołowy, gry outdoor'owe,

  ATRAKCJE WIELKANOCNE:

  • malowanie pisanek,
  • zdobienie koszyków wielkanocnych,
  • święcenie pokarmów w restauracji,
  • szukanie jajek ukrytych przez Zajączka Wielkanocnego w Niedzielę Wielkanocną
  • dla dorosłych: kino nocnych Marków – czyli filmy na dużym ekranie,
  • dla dzieci: wieczory z dobranocką.

  DODATKOWO:

  • dostęp do gier planszowych,
  • dostęp do Internetu wi-fi,
  • przedłużona doba hotelowa do godziny 16:00,
  • parking.

  Cena

  • Pokój dla dwóch osób: 2135 zł
  • Pokój dla dwóch osób od jeziora: 2235 zł
  • Pokój deluxe dla dwóch osób: 2335 zł
  • Pokój dla trzech osób: 3135 zł
  • Pokój studio dla dwóch osób: 4000 zł
  • Dom na wodzie dla dwóch osób: 2935 zł
  • Dom na wodzie dla trzech osób: 3800 zł
  • Dom na wodzie dla czterech osób: 4665 zł

  Dzieci do lat 3 bez świadczeń bezpłatnie w pokoju rodziców

  Oferty specjalne

  • rabat first minute -10% od ceny podstawowej do 01.03.2024,
  • atrakcyjne ceny na dodatkowy nocleg ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym 280 zł, trzyosobowym  360 zł, pokoju studio 450 zł ,
  • rabat grupowy od 8 osób dostępne na zapytanie pod adresem recepcja@hotelconrad.pl.

  Rezerwacja

  Pakiet trzydniowy 16-18.04.2022 (2 noce)

  NOCLEGI:

  • dwa noclegi w pokoju dwuosobowym.

  WYŻYWIENIE:

  • śniadanie w formie bufetu,
  • późne śniadanie wielkanocne,
  • mazurska obiadokolacja,
  • świąteczna obiadokolacja,
  • wieczorne ognisko nad jeziorem z grzanym winem i piwem.

  ATRAKCJE AKTYWNE:

  • spacer po Puszczy Piskiej z przewodnikiem,
  • śmigus dyngus na kajaku czyli spływ rzeką Pisą- fakultatywnie dopłata 50zł/osoba

  ATRAKCJE WIELKANOCNE:

  • malowanie pisanek,
  • zdobienie koszyków wielkanocnych,
  • święcenie pokarmów w restauracji,
  • szukanie jajek ukrytych przez Zajączka Wielkanocnego w Niedzielę Wielkanocną
  • dla dorosłych: kino nocnych Marków – czyli filmy na dużym ekranie, dla dzieci: wieczory z dobranocką.
  • dla dzieci: wieczory z dobranocką.

  DODATKOWO:

  • dostęp do gier planszowych,
  • dostęp do Internetu wi-fi,
  • przedłużona doba hotelowa do godziny 16:00,
  • parking.

  Cena

  • 1100,00 zł pokój jednoosobowy
  • 1700,00 zł pokój dwuosobowy

  Dzieci do lat 4 bez świadczeń bezpłatnie w pokoju rodziców

  Oferty specjalne

  • rabat last minute -10% od ceny podstawowej od 30.03.2022,
  • dodatkowy nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem 260,00 zł
  • rabat grupowy od 8 osób dostępne na zapytanie pod adresem recepcja@hotelconrad.pl.

  Rezerwacja


  Majówka

  Pobyt Długi Weekend Majowy

  Uczcij nadejście wiosny odpoczywając w Hotelu Joseph Conrad, gdzie każdy dzień przyniesie Wam niepowtarzalne nowe doznania. Zanurzcie się w błogim spokoju i pozwólcie, aby przyroda zatroszczyła się o wasze zmysły, odmładzając umysł i ciało. Posłuchaj symfonii przyrody w wykonaniu chóru żab, podziwiaj ciepłe zachody słońca malujące niebo kolorami, a stada ptaków tańczących na horyzoncie dostarczą Wam obrazów, które zostaną w Waszej pamięci na zawsze. Ale to jeszcze nie wszystko! Nasz ekscytujący program to prawdziwa uczta dla zmysłów. Wyruszcie z nami na rejs statkiem po magicznym jeziorze Roś, gdzie otaczająca przyroda jawi się Wam jak pejzaż z bajki. Przeżyjcie niezwykłą przygodę podczas spaceru z naszym przewodnikiem po Puszczy Piskiej. Odkrywajcie tajemnice Wielkiej Kniei, słuchajcie opowieści o lokalnej historii i zapomnijcie o troskach, oddając się magii otaczającej przyrody. Nie zwlekajcie! Zarezerwujcie już teraz swój pobyt i pozwólcie sobie na niezapomniany urlop wśród piękna natury. Odkryjcie z nami magiczną energię wiosny i cieszcie się każdą chwilą pełną cudów!

  Wypoczynek
  Hotel Joseph Conrad

  Pakiet Majówka 6 dni

  Nocleg

  • Pięć noclegów

  Wyżywienie

  • Pięć różnorodnych śniadań w formie bufetu,
  • Cztery obiadokolacje trzydaniowe,
  • Wieczorna kolacja grillowa z ogniskiem.

  Atrakcje

  • Rejs statkiem po jeziorze Roś,
  • Spacer po Puszczy Piskiej z przewodnikiem,

  Dodatkowo

  • Mapa ciekawych atrakcji turystycznych w okolicy,
  • Dostęp do bezprzewodowego Internetu,
  • Dostęp do boiska do siatkówki plażowej,
  • Dostęp do biblioteczki,
  • Parking,
  • Opłata miejscowa.

  Cena

  POKOJE HOTELOWE:

  • 3080 zł – pokój dwuosobowy
  • 3850 zł – pokój dwuosobowy de luxe
  • 3980 zł – pokój trzyosobowy
  • 4980 zł - pokój czteroosobowy

  POKOJE RODZINNE W STANICY ŻEGLARSKIEJ

  • 3500 zł –pokój trzyosobowy
  • 4250 zł–pokój czteroosobowy

  DOMEK NA WODZIE

  • 7480 zł – domek na wodzie dla 3 osób
  • 8880 złdomek na wodzie dla 4 osób

  Rezerwacja

  Pakiet Majówka 5 dni

  Nocleg

  • Cztery noclegi

  Wyżywienie

  • Cztery różnorodne śniadania w formie bufetu,
  • Cztery obiadokolacje trzydaniowe,

  Atrakcje

  • Spacer po Puszczy Piskiej z przewodnikiem,
  • Rejs statkiem po jeziorze Roś,

  Dodatkowo

  • Mapa ciekawych atrakcji turystycznych w okolicy,
  • Dostęp do bezprzewodowego Internetu,
  • Dostęp do boiska do siatkówki plażowej,
  • Dostęp do biblioteczki,
  • Parking,
  • Opłata miejscowa.

  Wyżywienie

  Tematyczne Majówkowe obiadokolacje specjalnie skomponowane przez naszego Szefa kuchni, obiadokolacja składa się z przystawki, zupy, II danie, deseru, kompotu, wody z cytryną.

  Pakiet Majówkowych Obiadokolacji:

  • Mazurska uczta rybna,
  • Włoskie inspiracje
  • Leśne smaki
  • Majowe grillowanie nad jeziorem,

  Na życzenie zapewniamy dania wegetariańskie, wegańskie oraz bezglutenowe

  Restauracja Smuga Cienia czynna od 8:00 do 22:00, można zamawiać dania z karty.

  Cena

  POKOJE HOTELOWE:

  • 2520 zł – pokój dwuosobowy
  • 2600 zł – pokój dwuosobowy od jeziora
  • 2680 zł – pokój dwuosobowy de luxe
  • 3220 zł – pokój trzyosobowy
  • 4080- pokój czteroosobowy

  POKOJE RODZINNE W STANICY ŻEGLARSKIEJ

  • 3060 zł –pokój trzyosobowy
  • 3800 zł–pokój czteroosobowy

  DOMEK NA WODZIE

  • 5740 zł – domek na wodzie dla 3 osób
  • 6420 zł – domek na wodzie dla 4 osób

  Rezerwacja

  Oferty Specjalne

  • rabat first minute -10% od ceny podstawowej do 30.03.2024
  • rabat grupowy od 10 osób dostępne na zapytanie pod adresem recepcja@hotelconrad.pl.
  • dodatkowy noclegi w promocyjnych cenach.

  Atrakcje dodatkowe

  • Spływ kajakowy rzeką Pisą 80 zł/od osoby;
  • Wynajem kajaka po jeziorze Roś 20 zł/h, 60 zł/dzień;
  • Wynajem roweru 20 zł/h, 60 zł/dzień;
  • Wynajem łodzi wiosłowej -wędkarskiej 30 zł/h, 100 zł/dzień, z silnikiem 60 zł/h, 250 zł/dzień

  Zdobądź patent w weekend

  Weekendowy kurs na patent sternika motorowodnego

  Nowoczesny kurs oraz egzamin na stopień sternika motorowodnego. Kurs trwa jeden dzień, podczas którego uczestnicy uzyskują niezbędną wiedzę teoretyczną, odbywają zajęcia praktyczne i przystępują do egzaminu. Wykłady oraz egzamin jest prowadzony u nas w ośrodku. Zajęcia praktyczne prowadzone są na naszym jeziorze Roś. Warunkiem uczestnictwa jest ukończone 14 lat.

  Motorowodne
  Aktywny wypoczynek w Hotelu Joseph Conrad

  ŚWIADCZENIA

  • nocleg
  • śniadanie
  • obiad
  • wynajęcie motorówki,
  • zapewnienie bezpieczeństwa na wodzie,
  • pełne szkolenie teoretyczne oraz praktyczne przygotowujące do egzaminu na stopień sternika motorowodnego prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską
  • możliwość przystąpienia do egzaminu na patent sternika motorowodnego
  • wspólne ognisko

  Cena nie zawiera:

  • kosztu egzaminu w kwocie 250 zł
  • kosztu wydania patentu - 50 zł

  Uwaga: 50% zniżki na egzamin i patent przysługuje osobom uczącym się poniżej 26 roku życia.

  Terminy

  • 22-23.05.2021
  • 19-20.06.2021

   

  Cena

  Cena standard:

  • 730,00 zł  za os. w pokoju 1-osobowym
  • 700,00 zł za os. w pokoju 2-osobowym

  Cena ulgowa*:

  • 680,00 zł  za os. w pokoju 1-osobowym
  • 650,00 zł za os. w pokoju 2-osobowym

  *Cena ulgowa przysługuje młodzieży i studentom do 26 lat.


  Boże Ciało

  Pobyt Długi Weekend Boże Ciało

  Początek czerwca to czas w którym natura ukazuje swoje najpiękniejsze oblicze. Słońce otula ziemię delikatnymi promieniami, co sprawia, że cała okolica rozpromienia się letnim blaskiem. Zieleń traw staje się bardziej soczysta i intensywna, a całe otoczenie zachęca do wyciszenia i odprężenia. To doskonała okazja, aby oderwać się od codzienności i zanurzyć w pięknej przyrodzie oraz relaksującej atmosferze nad wodą. Podczas pobytu zapewniamy komfortowe noclegi w przytulnych pokojach z widokiem na jezioro oraz pełne wyżywienie, w tym smaczne śniadania i obiadokolacje. Nasza oferta obejmuje również wiele atrakcji, takich jak rejsy po jeziorze, spacery po okolicy z przewodnikiem oraz możliwość relaksu na plaży lub przy ognisku. Nasz obiekt to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny lub przyjaciół, ciesząc się urokami Mazurskiego krajobrazu. Przyjdź i doświadcz niezapomnianych chwil podczas Długiego Weekendu w naszym hotelu nad jeziorem na Mazurach. Znajdziesz tutaj wytchnienie od zgiełku miasta i miejsce, w którym Twoje marzenia o idealnym długim weekendzie staną się rzeczywistością.

  Wypoczynek
  Restauracja Smuga Cienia

  PAKIET BOŻE CIAŁO 30.05-02.06.2024

  Nocleg

  • Trzy noclegi w pokoju o wybranym standardzie

  Wyżywienie

  • Trzy różnorodne śniadania w formie bufetu,
  • Dwie tematyczne obiadokolacje
  • Kolacja grillowa,
  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek nad jeziorem Roś.

  Atrakcje

  • Rejs statkiem po jeziorze Roś,
  • Spacer po Puszczy Piskiej z przewodnikiem (transport własny).
  • Sauna w SPA na Wodzie 1-h,

  Dodatkowo

  • Mapa ciekawych atrakcji turystycznych w okolicy,
  • Dostęp do bezprzewodowego Internetu,
  • Dostęp do buli, badmintona,
  • Dostęp do tenisa stołowego,
  • Dostęp do biblioteczki,
  • Dostep do gier planszowych,
  • Parking,
  • Opłata miejscowa.

  WYŻYWIENIE

  Tematyczne obiadokolacje specjalnie skomponowane przez naszego Szefa kuchni, obiadokolacja składa się z przystawki, zupy, II danie, deseru, kompotu, wody z cytryną.

  Pakiet Obiadokolacji:

  • Mazurska uczta rybna,
  • Smaki lasu.
  • Grillowanie nad jeziorem,

  Na życzenie zapewniamy dania wegetariańskie, wegańskie oraz bezglutenowe

  Restauracja Smuga Cienia czynna od 8:00 do 22:00, można zamawiać dania z karty.

  Cena

  Hotel:

  • 2400,00 zł dla 2 osób w pokoju dwuosobowym typu standard
  • 3250,00 zł dla 3 osób w pokoju trzyosobowym typu standard
  • 3900,00 zł dla 4 osób w pokoju typu studio

  Stanica Żeglarska:

  • 2950,00 zł pokój dla 3 osób
  • 3750,00 zł pokój dla 4 osób

   Dom na Wodzie

  • 3800,00 zł dla 2 osób
  • 4800,00 zł dla 3 osób
  • 5800,00 zł dla 4 osób

  Oferty specjalne

  • rabat first minute -10% od ceny podstawowej do 30.04.2023,
  • dodatkowy nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem 360 zł
  • rabat grupowy od 10 osób dostępne na zapytanie pod adresem recepcja@hotelconrad.pl

  ATRAKCJE DODATKOWE:

  • Spływ kajakowy rzeką Pisą 80 zł/od osoby;
  • Wynajem kajaka po jeziorze Roś 20 zł/h, 60 zł/dzień;
  • Wynajem roweru 20 zł/h, 60 zł/dzień;
  • Wynajem łodzi wiosłowej -wędkarskiej 30 zł/h, 100 zł/dzień, z silnikiem 60 zł/h, 250 zł/dzień

  Rezerwacja

  Voucher

  Pobyt w Domu na Wodzie

  Blisko wody

  U nas wypoczynek na wodzie nabiera nowego znaczenia! Zamień swoje zwykłe wakacje na niezapomniane przeżycie! Spędź wakacje w luksusowym domu na wodzie i ciesz się pięknymi widokami i niezrównaną atmosferą. Nasze domy na wodzie są wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz, aby czuć się jak w domu, a jednocześnie cieszyć się bliskością natury i wodnymi atrakcjami.

  Cena

  od 600 zł

  nocleg w domu na wodzie

  Świadczenia:

  • nocleg w domu na wodzie dla 2 osób;
  • śniadanie;
  • Internet bezprzewodowy;
  • parking;
  • opłata klimatyczna.

  Rezerwacja


  Romantyczny

  Pakiet dla dwojga

  Pomysły na krótki urlop na Mazurach, pakiety z wyżywieniem oraz atrakcjami

  Romantycznie We Dwoje
  Pakiet dla dwojga

  Hotel Joseph Conrad zaprasza Państwa do skorzystania ze specjalnego pakietu Romantyczny Weekend we Dwoje. Cisza, spokój, przepiękne widoki na jezioro i klimatyczna atmosfera hotelu sprawiają, że obiekt jest idealnym miejscem dla zakochanych. Podaruj niezapomniane wspomnienia wyjątkowej osobie!

  Cena

  od 800 zł

  za pobyt w pokoju dwuosobowym

  Świadczenia:

  • dwa noclegi w komfortowym pokoju dwuosobowym,
  • dwa królewskie śniadania
  • rozgrzewająca mazurska obiadokolacja, na bazie regionalnych przysmaków (przystawka, zupa, drugie danie,deser, kieliszek wina/piwo/sok)
  • obiadokolacja (zupa, drugie danie, deser, aromatyczna herbata)
  • bezpłatny parking
  • dostęp do bezprzewodowego Internetu

  Aktywny

  Pakiet dla dwojga

  Pomysły na krótki urlop na Mazurach, pakiet dla aktywnych z wyżywieniem oraz atrakcjami

  Blisko natury
  Pakiet dla dwojga

  Hotel Joseph Conrad zaprasza Państwa do skorzystania ze specjalnego Pakietu dla Aktywnych. Niezapomniane plenery, bajeczne szlaki rowerowe i spływy kajakowe, żeglarska atmosfera i jezioro Roś w zasięgu ręki sprawiają, że nasz hotel jest rajem dla wszystkich tych, którzy nie lubią się nudzić na urlopie. Jeśli aktywny wypoczynek, to tylko w sercu Mazur – zapraszamy

  Cena

  od 1020 zł

  za pobyt w pokoju dwuosobowym

  Świadczenia:

  • dwa noclegi w komfortowym pokoju dwuosobowym,
  • dwa śniadania
  • mazurska obiadokolacja (przystawka, zupa, drugie danie, deser, kieliszek wina/piwo/kompot)
  • obiadokolacja (zupa, drugie danie, deser, aromatyczna herbata/kompot)
  • spływ kajakowy rzeką Pisą
  • wycieczka rowerowa po Puszczy Piskiej
  • bezpłatny parking
  • dostęp do bezprzewodowego Internetu

  Aktywnie

  Pakiet z biegówkami po Puszczy Piskiej

  Blisko natury
  Narciarstwo biegowe

   Bliskość Puszczy Piskiej sprawia, że nasz Hotel położony jest w idealnym miejscu do uprawiania biegów narciarskich. Zima na Mazurach z natury jest długa i śnieżna. Teren w Puszczy Piskiej urozmaicony, przez pagórkowate tereny po rozległe równiny porośnięte sosnowymi i świerkowymi lasami.

  Cena

  od 280 zł

  za noc

  Świadczenia:

  • noclegi
  • śniadania
  • nieograniczony dostęp do nart biegowych oraz opisy tras.
  • bezpłatny parking
  • dostęp do bezprzewodowego Internetu

  Rezerwacja


  Aktywnie

  Spacery z kijkami Nordic Walking po Puszczy Piskiej

  Blisko natury
  Nordic Walking

   Zapraszamy Cię do niezapomnianej przygody w sercu jednego z najpiękniejszych obszarów przyrodniczych w Polsce - Puszczy Piskiej. Nasza oferta to doskonała okazja, by połączyć aktywność fizyczną z bliskością dzikiej natury i odkrywaniem uroków tego niezwykłego regionu. Podczas naszej wycieczki będziesz miał okazję podziwiać piękno tych terenów i zobaczyć je z zupełnie nowej perspektywy. Nordic Walking to nie tylko aktywność fizyczna, to również wyjątkowe przeżycie, które pozwoli Ci zapomnieć o codziennym stresie i połączyć się z przyrodą. Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody i aktywności na świeżym powietrzu, to nasza oferta Nordic Walking po Puszczy Piskiej jest właśnie dla Ciebie.

  Cena

  od 275 zł

  za noc

   

  Świadczenia:

  • noclegi w komfortowym pokoju dwuosobowym,
  • śniadania
  • obiadokolacje (zupa, drugie danie, deser, aromatyczna herbata)
  • nieograniczony dostęp do kijków Nordic Walking oraz opisy tras.
  • 1 piesza wędrówka z kijkami Nordic Walking z przewodnikiem
  • bezpłatny parking
  • dostęp do bezprzewodowego Internetu

  Fakultatywnie:

  • piesza wędrówka z kijkami Nordic Walking z przewodnikiem + 100 zł

  Pakiet wędkarski

  Z wędką po Wielkich Jeziorach Mazurskich

  Blisko natury
  Wędkowanie na Jeziorze Roś

  Idealna propozycja dla miłośników natury, spokoju i pasjonatów wędkarstwa, pragnących przeżyć niezapomniane chwile na jednym z najpiękniejszych obszarów Polski. Podczas tego wyjątkowego wyjazdu odkryjesz urok i bogactwo wód Mazur, zanurzając się w otoczeniu dziewiczej przyrody, gdzie śpiew ptaków i szum fal stworzą niepowtarzalną melodię Twojego pobytu.

  Cena

  od 250 zł

  za noc

  Świadczenia:

  Pakiet wędkarski
  Jeśli szukają Państwo ciekawych miejsc do wędkowania, blisko natury, a zarazem komfortowego zakwaterowania zapraszamy do skorzystania z pakietu skomponowanego specjalnie dla wędkarzy.

  • nocleg
  • śniadanie
  • licencja wędkarska dla 1 os na jeziora, rzeki, kanały PZW w Suwałkach*
  • parking
  • dostęp do internetu
  • możliwość domówienia łodzi na wiosłach z silnikiem za dodatkową opłatą.

  *m.in: j. Roś, k. Jegliński, rzeka Pisa, j. Brzozolasek, j. Białoławki, j-a Jaśkowo Duże i Małe, j. Jegocin, j. Jegocinek, j. Kocioł, j-a Pogobie Wielkie, Małe i Średnie, j. Wiartel, rzeka Wilkus i wiele innych. Możliwość wykupienia licencji dla większej liczby osób na recepcji Hotelu w dniu przyjazdu.


  OBIADOKOLACJA, NOCLEG I ŚNIADANIE

  Pakiet biznesowy

  Pobyt z wyżywieniem

  Dla biznesu
  Pakiet biznesowy w Hotelu Joseph Conrad

  HB – ŚNIADANIE I OBIADOKOLACJA
  Specjalnie dla gości podróżujących służbowo oferujemy komfortowy pokój ze śniadaniem oraz 3-daniową obiadokolację wliczoną w cenę usługi hotelowej.
  Płacisz mniej, dostajesz więcej!

  Cena

  od 240 zł

  pokój jednoosobowy

  od 440 zł

  pokój dwuosobowy

  Świadczenia:

  • Usługa pakietowa– rozliczona na fakturze
  • Obiadokolacja 2 dania na ciepło + deser + kompot – do wyboru z dwóch propozycji Menu Dnia;
  • Śniadanie w formie bufetu;
  • Bezpłatny internet  sieć Wi-Fi;
  • Bezpłatny parking hotelowy.

  Dla aktywnych

  Rowerem po duktach Puszczy Piskiej

  Aktywnie
  rower

  Wycieczki rowerowe po Puszczy Piskiej to nie tylko sposobność do aktywnego spędzenia czasu, ale również wyjątkowa podróż w głąb dziewiczej przyrody, gdzie czas wydaje się zwalniać, a otaczający krajobraz zapiera dech w piersiach. Puszcza Piska to jedno z największych kompleksów leśnych w Polsce, a jednocześnie prawdziwa oaza dzikiej przyrody. Wyruszając na wycieczki rowerowe, możesz cieszyć się bliskością natury, oddychać czystym powietrzem i podziwiać bogactwo flory i fauny. Rozległe lasy, jeziora, torfowiska i rzeki tworzą unikalny ekosystem, który stanowi siedlisko dla wielu gatunków roślin i zwierząt. Malownicze ścieżki rowerowe, kręte trasy przez lasy i pagórki, a także liczne szlaki o zróżnicowanym stopniu trudności czekają na rowerzystów. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kolarzem, czy też dopiero zaczynasz przygodę z rowerami, w Puszczy Piskiej znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

  Cena

  od 200 zł

  za noc

  Świadczenia:

  • nocleg w pokoju hotelowym,
  • śniadanie w formie bufetu,
  • kijki Nordic Walking,
  • rowery do dyspozycji na czas pobytu,
  • mapy i opisy tras rowerowych
  • bezpłatny parking,
  • dostęp do bezprzewodowego Internetu.

  Blisko natury

  Grzybobranie w Puszczy Piskiej

  Puszcza Piska
  Grzybobranie w Puszczy Piskiej

  Marzysz o odskoczni od codziennego zgiełku miasta? Puszcza Piska, jedno z najpiękniejszych i najbardziej niedotkniętych miejsc w Polsce. Razem z doświadczonym przewodnikiem wyruszymy na poszukiwanie pysznych grzybów. Podczas wędrówki będziesz miał/a okazję podziwiać piękną przyrodę Puszczy Piskiej. To idealna okazja do obserwacji dzikiej fauny i flory. Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu na łonie natury w pogoni za borowikiem. Wiemy gdzie szukać i chętnie się podzielimy tą wiedzą.

  Cena

  od 195 zł

  za noc

  Świadczenia:

  • nocleg w komfortowym pokoju dwuosobowym,
  • śniadanie
  • obiadokolacja (zupa, drugie danie, deser, aromatyczna herbata),
  • parking,
  • dostęp do bezprzewodowego Internetu.
  • późne wymeldowanie do 13:00

  Fakultatywnie:

  • wyprawa na grzyby z przewodnikiem  + 100 zł,
  • wspólne czyszczenie zebranych grzybów,

  Rezerwacja


  Vouchery

  Voucher

  Pobyt w hotelu Joseph Conrad

  Voucher uprawnia posiadacza do rezerwacji pobytu na jedną noc w pokoju dwuosobowym w hotelu Joseph Conrad.

  Komfortowo
  Hotel Joseph Conrad

  Hotel Joseph Conrad jest położony na początku szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Malownicze usytuowanie obiektu – bezpośrednio na południowym brzegu jeziora Roś – gwarantuje niezapomniane zachody słońca, które można podziwiać zarówno z hotelowego tarasu jak i z okien pokojów. Dzięki komfortowej lokalizacji, każdego dnia można czerpać pełnymi garściami z mazurskich atrakcji.

  Cena

  od 320 zł

  nocleg w pokoju dwuosobowym

  Świadczenia:

  • nocleg w komfortowym pokoju dwuosobowym dla dwóch osób;
  • śniadanie;
  • Internet bezprzewodowy;
  • parking;
  • opłata klimatyczna.
  Romantycznie

  Pobyt w Domu na Wodzie

  Voucher uprawnia posiadacza do rezerwacji pobytu na jedną noc w Domu na Wodzie w hotelu Joseph Conrad.

  Blisko wody

  U nas wypoczynek na wodzie nabiera nowego znaczenia! Zamień swoje zwykłe wakacje na niezapomniane przeżycie! Spędź wakacje w luksusowym domu na wodzie i ciesz się pięknymi widokami i niezrównaną atmosferą. Nasze domy na wodzie są wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz, aby czuć się jak w domu, a jednocześnie cieszyć się bliskością natury i wodnymi atrakcjami.

  Cena

  od 600 zł

  nocleg w domu na wodzie

  Świadczenia:

  • nocleg w domu na wodzie dla 2 osób;
  • śniadanie;
  • Internet bezprzewodowy;
  • parking;
  • opłata klimatyczna.

  Voucher

  Pakiet dla aktywnych

  Voucher uprawnia posiadacza do rezerwacji pobytu na dwie noce z aktrakcjami

  Aktywnie
  Pakiet dla dwojga

  Hotel Joseph Conrad zaprasza Państwa do skorzystania ze specjalnego Pakietu dla Aktywnych. Niezapomniane plenery, bajeczne szlaki rowerowe i spływy kajakowe, żeglarska atmosfera i jezioro Roś w zasięgu ręki sprawiają, że nasz hotel jest rajem dla wszystkich tych, którzy nie lubią się nudzić. Jeśli czynny wypoczynek, to tylko w sercu Mazur – zapraszamy!

  Cena

  od 990 zł

  pobyt w pokoju dwuosobowym

  Świadczenia:

  • dwa noclegi w komfortowym pokoju dwuosobowym,
  • dwa śniadania
  • mazurska obiadokolacja (przystawka, zupa, drugie danie, deser, kieliszek wina/piwo/kompot)
  • obiadokolacja (zupa, drugie danie, deser, aromatyczna herbata/kompot)
  • spływ kajakowy rzeką Pisą
  • wycieczka rowerowa po Puszczy Piskiej
  • bezpłatny parking
  • dostęp do bezprzewodowego Internetu

  Voucher

  Romantyczny Weekend we Dwoje

  Voucher uprawnia posiadacza do rezerwacji pobytu na dwie noce z wyżywieniem

  Romantycznie
  romantyczny weekend nad jeziorem dla dwojga

  Hotel Joseph Conrad zaprasza Państwa do skorzystania ze specjalnego pakietu Romantyczny Weekend we Dwoje. Cisza, spokój, przepiękne widoki na jezioro i klimatyczna atmosfera hotelu sprawiają, że obiekt jest idealnym miejscem dla zakochanych.

  Cena

  od 800 zł

  pobyt w pokoju dwuosobowym

  Świadczenia:

  • dwa noclegi w komfortowym pokoju dwuosobowym,
  • dwa królewskie śniadania
  • rozgrzewająca mazurska obiadokolacja, na bazie regionalnych przysmaków (przystawka, zupa, drugie danie, deser miłości, butelka wina z małej włoskiej winnicy)
  • obiadokolacja (zupa, drugie danie, deser, aromatyczna herbata)
  • bezpłatny parking
  • dostęp do bezprzewodowego Internetu

  Voucher

  Voucher gotówkowy

  Pomysł na prezent

  Elastycznie
  Otoczenie Hotelu

  Wspaniały pomysł na prezent! Sam zdecyduj na jaką kwotę ma stanowić voucher. Voucher można wykorzystać u nas na usługi hotelowe, gastronomiczne lub wypożyczyć sprzęt.

  Cena

  od 50 zł

  Przeznaczenie:

  • Pobyt ze śniadaniem
  • Dania z karty w Restauracji Smuga Cienia
  • Wypożyczenie sprzętu rekreacyjnego (kajaki, rowery, łodzie wędkarskie)