O każdej porze roku

Wypoczynek & Atrakcje

Wiosna, lato, jesień, zima, każda pora roku ma swoje uroki i niepowtarzalne atuty. Nie zależnie od okresu w jakim chcielibyście zorganizować przyjęcie dysponujemy szerokim wachlarzem rozwiązań, udogodnień i atrakcji. Mazurski krajobraz będzie idealną oprawą każdej uroczystości w każdym terminie!

Relaks
Spływy kajakowe na Mazurach
rower
widok taras
1. SPA & Wellnes na wodzie
2. Masaże na wodzie
3. Sauna fińska & infrared na wodzie
4. Jacuzzi na wodzie
5. Restauracja z widokiem na jezioro
6. Sala kominkowa w restauracji
7. Port dla gości hotelu
8. Sale konferencyjne
9. Plaża przy hotelu
10. Leżaki nad brzegiem jeziora
11. Hamaki w brzozowym zagajniku
12. Huśtawka nad jeziorem
13. Biblioteczka hotelowa
14. Boisko do siatkówki plażowej
15. Miejsce na ognisko i grilla
16. Slip
17. Profesjonalna informacja turystyczna o regionie
18. Plac zabaw
19. Stół do tenisa stołowego
20. Spływy kajakowe
21. Łodzie wiosłowe
22. Deski SUP
23. Windsurfing
24. Rowery trekkingowe

Spływy Kajakowe

Mazury Południowe to doskonałe miejsce dla uprawiania turystyki kajakowej. Urozmaicony krajobraz, cieniste lasy Puszczy Piskiej, a także unikalny klimat i architektura wsi położonych nad wodą decydują o tym, że każdego roku tysiące kajakarzy przybywają tu na swoje wyprawy. A każdy znajdzie tu coś dla siebie: wytrawni kajakarze wody jezior Śniardwy, Rosia i Nidzkiego, globtroterzy wody rzeki Pisy i jezior Orzyskich, a miłośnicy Krutyni dobrze zorganizowany szlak kajakowy z unikatową przyrodą Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Do zobaczenia na szlaku! Więcej »

Wędrówki Piesze/Nordic Walking

Chodzenie to najbardziej naturalna forma aktywności fizycznej, zwłaszcza gdy odbywa się na łonie natury, w przy nieskazitelnie czystym powietrzu, pośród przyrody, śpiewu ptaków. Obsługa recepcji z przyjemnością pomoże Państwu w doborze odpowiednich szlaków pieszych odpowiednio do umiejętności, stopnia trudności, oraz warunków pogodowych.Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych możliwości. Więcej o okolicy »

Windsurfing

Mazury są doskonałym miejscem aby rozpocząć swoją przygodę z deską i żaglem. Korzystne wiatry i niezbyt duże fale sprawiają, że początkujący jak i osoby zaawansowane w sztuce windsurfingu będą czuły się jak „ryba w wodzie”. Jest to idealny sport dla każdego, kto ma ochotę poprawić swoją sprawność ruchową i otworzyć się na nowe wyzwania. Dysponujemy sprzętem różnej klasy i dostosowanym do umiejętności użytkowników. Dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z windsurfingiem polecamy indywidualne lub grupowe zajęcia z profesjonalnym instruktorem. Więcej »

Narciarstwo Biegowe “Biegówki”

Bliskość Puszczy Piskiej sprawia, że nasz Hotel położony jest w idealnym miejscu do uprawiania biegów narciarskich. Zima na Mazurach z natury jest długa i śnieżna. Teren w Puszczy Piskiej urozmaicony, przez pagórkowate tereny po rozległe równiny porośnięte sosnowymi i świerkowymi lasami.Więcej »

Z Wędką Po Wielkich Jeziorach Mazurskich

Wędkarstwo to jedno z najstarszych zajęć na świecie, od wieków ryby były poławiane w celach konsumpcyjnych i rekreacyjnych. Wędkarstwo to również przywiązanie do wartości jakie niesie za sobą ten sport, czyli równowaga w naturze, wsłuchiwanie się w odgłosy przyrody, przystosowywanie się do środowiska, wytrwałość i pomysłowość. Zapraszamy do korzystania z profesjonalnego sprzętu jakim dysponuje nasza wypożyczalnia w tym łodzie wędkarskie z silnikiem lub na wiosłach. Na życzenie zapewniamy licencje wędkarskie na jezioro Roś, rzekę Pisę, oraz przebiegające przez puszczę piską rzekę Rybnicę i jezioro Piskorzewskie. Więcej »

Wycieczki Rowerowe Po Puszczy Piskiej

Nieopodal hotelu roztacza się Puszcza Piska, największy kompleks leśny na Mazurach. Puszczę przecinają dobrze oznakowane szlaki rowerowe i piesze, oplatające jeziora Puszczy Piskiej, stanowiąc nie lada atrakcje dla wczasowiczów. W lasach można spotkać dużo gatunków zwierząt: jelenie, łosie, sarny, dziki, zające, lisy i rysie. Zapraszamy wszystkich do rozkoszowania się bogactwem natury! Więcej »
Zobacz teren naszego Ośrodka

Wirtualny Spacer

Wiosna, lato, jesień, zima, każda pora roku ma swoje uroki i niepowtarzalne atuty. Nie zależnie od okresu w jakim chcielibyście zorganizować przyjęcie dysponujemy szerokim wachlarzem rozwiązań, udogodnień i atrakcji. Mazurski krajobraz będzie idealną oprawą każdej uroczystości w każdym terminie!

Otoczenie