na jeziorze Roś

SPA na wodzie

Czy marzysz o ucieczce od zgiełku codzienności i zanurzeniu się w błogim relaksie? Poznaj magiczny świat SPA na Wodzie - oaza spokoju i regeneracji, gdzie woda staje się źródłem odnowy dla ciała i umysłu.

Relaks
na jeziorze Roś

SPA na Wodzie

Gotowy/a na odrobinę luksusu i relaksu? Zapraszamy do odwiedzenia naszego SPA na Wodzie, gdzie oprócz wysokiej jakości zabiegów relaksacyjnych, wykonywanych przez doświadczonych fizjoterapeutów, czekają na Ciebie również liczne inne atrakcje takie jak: sauna fińska, sauna infrared, jacuzzi czy łóżko do automasażu Aquai. Zanurz się w świat rajskiego ukojenia i poczuj, jak stres i napięcie opuszczają Twoje ciało, oddając miejsce głębokiemu spokojowi i harmonii.

Wellness

MASAŻE

Oferujemy niezapomniane masaże z widokiem na jezioro. Ta unikalna lokalizacja pozwala Ci zanurzyć się w relaksującym doświadczeniu, gdzie delikatne fale kojąco otulają Twoje ciało, a odgłosy natury przynoszą głęboki spokój umysłu.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie zabiegi jak:

 • Face modeling
 • Masaż Klasyczny Częściowy
 • Masaż Klasyczny / Relaksacyjny Całościowy
 • Terapia manualna
 • Masaż Sportowy

JACUZZI

Poczuj ulgę i rozkosz, zanurzając się w gorącej i bąbelkowej wodzie jacuzzi. To idealne miejsce do odprężenia mięśni, łagodzenia napięcia i cieszenia się chwilą relaksu. Jacuzzi zapewnia również terapeutyczne korzyści, pobudzając krążenie krwi i łagodząc stres. Nie ma nic lepszego niż zanurzenie się w gorącej kąpieli podczas chłodniejszych dni lub wieczorów, kiedy gwiazdy migoczą na nocnym niebie bądź przyglądaniu się zachodzącemu słońcu na tle jeziora.

SAUNA FIŃSKA

Oaza relaksu, gdzie ciało i umysł mogą odprężyć się w gorącym, suchym powietrzu. Ta tradycyjna sauna oferuje głębokie oczyszczenie skóry i organizmu, pomaga w redukcji stresu oraz poprawia krążenie krwi. To idealne miejsce do wyciszenia się i odprężenia po intensywnym dniu. To, co wyróżnia naszą saunę fińską, to jej unikalna lokalizacja z widokiem na malownicze jezioro. Podczas sesji w saunie będziesz mógł delektować się pięknem otaczającej przyrody bądź schłodzić ciało w wodach jeziora.

SAUNA INFRARED

Innowacyjna forma saunowania, korzystająca z promieniowania podczerwonego, które przenika głębiej do skóry, pobudzając krążenie krwi i łagodząc napięcie mięśniowe. Ta delikatna forma ciepła ma zbawienny wpływ na zdrowie skóry oraz ogólne samopoczucie, oferując równocześnie relaksacyjne doznania dla ciała i umysłu. To, co sprawia, że nasza sauna podczerwona wyróżnia się spośród innych, to jej unikalne położenie z widokiem na urokliwe jezioro. Po intensywnej sesji w saunie podczerwonej zapraszamy Cię do ochłodzenia ciała w naszym jeziorze.

ŁÓŻKO MASAŻU MEMBRANOWEGO AQUAI

AQUAI to nowoczesne urządzenie do wykonywania zabiegów masażu membranowego. W takim zabiegu wykorzystuje się w celach leczniczych i relaksacyjnych oddziaływanie mechaniczne silnego strumienia ciepłej wody, uderzającego w membranę, która przenosi to oddziaływanie na ciało użytkownika.

ZALETY:
 • wzmaga krążenie krwi w organizmie;
 • zwiększa się transport tlenu do mięśni;
 • usprawnia przepływ limfy;
 • przyspiesza usuwania produktów przemiany materii;
 • zwiększa wydzielanie endorfin;
 • zwiększa wzrost stopnia tolerancji na ból;
 • polepsza zakresów ruchu pacjenta;
 • ujędrnia powłoki skórne;
 • wpływa rozluźniająco i relaksująco na organizm;
 • łagodzi i redukuje stres.
Dla ciała

Masaże

Zabiegi
1. Face modeling
Metoda kompleksowego działania na obszar twarzy, szyi i dekoltu łączy pracę na poziomie powięziowym z masażem transbukalnym, mioplastycznym oraz drenażem limfatycznym. Terapia ta nie tylko zmierza do poprawy estetyki skóry twarzy i dekoltu, lecz także ma na celu poprawę krążenia krwi, oczyszczenie tkanek, regulację funkcjonowania układu nerwowego oraz poprawę ogólnego samopoczucia.
2. Masaż Klasyczny Częściowy
(Kark-bark-plecy-głowa-dłonie) Nasz autorski masaż klasyczny- pomocny zwłaszcza w łagodzeniu takich dolegliwości jak napięcie psychiczne, skurcze mięśniowe, bóle stawów i mięśni oraz napięciowe bóle głowy.
3. Masaż Klasyczny / Relaksacyjny Całościowy
Nasz autorski masaż całego ciała na bazie masażu terapeutycznego i technik mieszanych. Prowadzi do rozluźnienia napięcia mięśniowego, poprawia przepływ krwi, zwiększa elastyczność mięśni i zakres ruchomości oraz zmniejsza odczucia bólowe, prowadzi do redukcji stresu.
4. Terapia manualna
Dąży do przywrócenia prawidłowej ruchomości stawów oraz zmniejszenia dolegliwości bólowych. Fizjoterapeuta, korzystając z różnorodnych technik terapii tkanek miękkich i wywierając ucisk na odpowiednie punkty na ciele, dotrze do obszarów dotkniętych bólem, przywracając równowagę mięśniową.
5. Masaż Sportowy
Jest intensywnym masażem stosowanym przed lub po aktywności fizycznej. Celem masażu jest przygotowanie mięśni do aktywności lub regeneracja po wysiłku sportowym. Techniki są dobierane indywidualnie.

Cennik

Masaże

Face modeling
450 zł
90 min.
Masaż klasyczny całego ciała
250 zł
50 min.
Masaż Klasyczny Częściowy
160 zł
30 min.
Masaż Sportowy
280 zł
50 min
Terapia manualna
350 zł
50 min.

Inne usługi

sauna sucha + sauna infrared
od osoby
50 zł
godzina
sauna sucha + sauna infrared
na wyłączność (max. 6 os.)
250 zł
godzina
Jacuzzi
od osoby
50 zł
godzina
Jacuzzi
na wyłączność (max. 5 os.)
200 zł
godzina
Łóżko Aquai
osoba
80 zł
30 min.

Dofinansowanie

Budowa SPA na wodzie jest współfinansowana ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach programu „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje”