Kilka słów

O nas

Hotel Joseph Conrad położony jest na początku szlaku Wielkich Jezior Mazurskich – najpiękniejszego żeglarskiego szlaku śródlądowego w Polsce. Malownicze usytuowanie obiektu – bezpośrednio na południowym brzegu jeziora Roś – gwarantuje niezapomniane zachody słońca, które można podziwiać zarówno z hotelowego tarasu jak i z okien pokojów.

Hotel

Lokalizacja

Hotel położony na Mazurach, dokładniej na początku Szlaku Żeglownego Krainy Wielkich Jezior. Bezpośrednio nad jeziorem Roś, gdzie swój bieg rozpoczyna meandrującą pośród Puszczy rzeka Pisa. Wyjątkowa lokalizacja hotelu na skraju Puszczy Piskiej jest idealnym miejscem do odpoczynku o każdej porze roku. Obiekt jest doskonałą bazą wypadową dla ciekawych przyrody, kultury i natury mazur. Hotel został wyróżniony certyfikatem „Produkt Warmii i Mazur”. Dogodny dojazd z Białegostoku, Łodzi, Olsztyna, Warszawy, Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk, Sopot).
spływ

Aktywnie

Spędź aktywnie czas na łonie natury! Oferujemy szereg atrakcji na świeżym powietrzu począwszy od sportów wodnych po spacery po duktach leśnych Puszczy Piskiej.

Blisko natury

Najpiękniejsze zachody słońca nad jeziorem tylko u nas! Cisza, spokój oraz piękne widoki z tarasu restauracji oraz okien pokoi.Złap bliski kontakt z Naturą.

restauracja Smuga Cienia - taras przy zachodzie słońca

Pokoje i otoczenie hotelu

Komfortowe pokoje hotelowe jedno, dwu i trzyosobowe z łazienkami, utrzymane w marynistycznej stylistyce korespondują z widokami za oknem i mazurskim krajobrazem. Bogactwo naturalnych materiałów: drewniane meble, gra światła i kolorów, ciepło kominka, przeszklona oranżeria w restauracji jak i taras z widokiem na jezioro tworzą niepowtarzalną atmosferę do relaksu i odprężenia w bliskim kontakcie z naturą. Joseph Conrad to nie tylko klimatyczny i komfortowy hotel, ale również bogata oferta spędzenia wolnego czasu. Dysponujemy: prywatną plażą, leżakami nad brzegiem jeziora, hamakami w brzozowym zagajniku. Na terenie hotelu znajduje się miejsce na grilla i ognisko. Dzięki temu wieczory można spędzić na łonie natury, wsłuchując się w dźwięki przyrody, podziwiając konstelacje gwiezdne.

Aktywny wypoczynek

Pasjonaci aktywnego wypoczynku mają do wyboru szeroką gamę atrakcji w hotelu oraz poza hotelem.Począwszy od wycieczek rowerowych duktami Puszczy Piskiej, spacerów z kijami Nordic Walking, spływów m.in. rzeką Pisą, Wilkus, Krutynią, rejsów żeglarskich po Wielkich Jeziorach Mazurskich poprzez wędkowanie, windsurfing, wiosłowanie, siatkówkę plażową oraz narty biegowe i kuligi. Położenie hotelu sprawia, że każdego dnia można czerpać pełnymi garściami z mazurskich atrakcji. Obsługa recepcji z chęcią pomoże podróżnikom w kompleksowym zaplanowaniu pobytu, oraz doborze form aktywności odpowiednio do upodobań. Przed wyjazdem można również sprawdzić, jakie atrakcje i miejsca poleca zobaczyć Lokalna Organizacja Turystyczna Mazury Południowe.

Kulinaria

Dopełnieniem wyprawy są świeże i soczyste smaki oferowane przez restaurację hotelową „Smuga Cienia”. W karcie królują potrawy inspirowane bogactwem okolicznych lasów, jezior. Z hotelowego ogródka pozyskiwane są przyprawy. Ciasta, makarony i inne przetwory mączne pieczemy w naszej hotelowej cukierni. W przepięknej scenerii jeziora można degustować lokalne piwa z browaru Ełckiego i Kormoran. Smakosze win znajdą w naszej ofercie oryginalne i starannie wyselekcjonowane wina z nowego i starego świata. Z restauracji hotelu rozpościera się widok na jezioro i ogród. Wieczorami z tarasu i okien hotelu można podziwiać przepiękne zachody słońca oraz ptactwo szukające schronienia w trzcinach.

Wirtualny Spacer

Zobacz teren naszego Ośrodka

Otoczenie

Galeria

Zobacz zdjęcia naszej restauracji

Foto